TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 20:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 798 herë

Titulli : Audi A6 viti 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2007

Përshkrimi

Audi A6 klimatronik ABS SRS karrika me nxemje komanda ne timon tempomat shpejt e si ne timone S line I doganuar ne gjendje shume te mire teknike dhe optike

SHPALLJET TJERA