TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 20:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 131 herë

Titulli : Bejme hapjen e bunarave ne te gjitha terenet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shërbime Profesionale

Përshkrimi :
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE DHE PILOTAVE NE TE GJITHA TERENET ME TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPA PLASTIKES DERI NE 500 METRA 50 VJET GARANCION ME GYPA BETONIT DERI NE 40 METRA THELLSI
Tel.044 391 854
049 222 400
049 666 535
www.caja-company.com
fcb ; caja company shpk

SHPALLJET TJERA