TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 451 herë

Titulli : Audi - A4 - 1.9 - TDI - 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2005

Ekstra : CD Player, Pasqyra Elektrike

Përshkrimi

ABS, AIRBAG, SP, Lekure, Allufellne, diskat dhe frena te ri, korpa e re, zamajaci i ri , goma te reja + goma rezerva te pa perdorura, Centralle, regjistrimi deri me 09.07.2016,

SHPALLJET TJERA