TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.04.2016, Në orën: 21:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1714 herë

Titulli : BMW X6 /35D/ XDrive 2009

Çmimi : 21,500 €

Cmimi në zbritje : 20000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 197,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe mundeni me kontrollu te servisi i autorizuar u BMW-s.
Ndrrim nuk bejmë.
Telefon: 049775776 ose Viber: 0038649 775 776

SHPALLJET TJERA