TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2777 herë

Titulli : BMW 520 -04

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 520

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet ose nderrohet Bmw E60 520i benzin
me liber te servisit nuk eshte hipoteke eshte ne gjendje te shkelqyer teknike po ashtu dhe optike shpenzimet i ka ekonomike.
qmimi vlen per pare kesh per ndrrim 6700
XENON
KLIMATRONIK
ULESET LEKUR
DRITA TE MJEGULLES
SENZOR TE SHIUT
ESP
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
XHAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE ETJ...
viber,,+37744132546

SHPALLJET TJERA