TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1512 herë

Titulli : Bmw 118 Dizel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes Bmw 118 dizell full extra me te gjitha serviset e bera vetura eshte shume ne gjendje te rregullt siq shihet dhe ne foto per ma shum kontaktoni ne tel dhe viber 0 4 945 5933

SHPALLJET TJERA