TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1794 herë

Titulli : VW Jetta Amerikan 1.9 Diesel,2006.

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes veturen Jetta 2006 Model Amerikan.
Vetura eshte 1.9 Diesel.
Vetura eshte ne gjende perfekte Teknike dhe optike.
Servisimin e ka te kryer qe 2 muaj komplet.
Vetura permban : Menjaqin DSG,Komandat ne vollan,Klime,Tempomat,Uleset me nxemje,Muzike Touch Screen me Micro sd cart,dhe me 6 Cd-ja.
Regjistrim ka deri ne fund te muajit Maj 2016.
Mund te kontaktoni edhe ne viber.

Sqarim : Ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA