TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3536 herë

Titulli : MERCEDES C 200 CDI 2004

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes
Mercedes
C 200 Cdi
Manual 6+R shpejtesi
Viti prodhimit fund 2004
Rks deri me 19.08.2016
POSEDON XHAMA ELEKTRONIK
MBYLLJE QENDRORE
ABS ASR AIRBAG
SERVO
PULLA NE TIMON
SENZORA PARKINGU PARA DHE MRAPA
DRITA MJEGULLE NDEZEN ME PILOT
FELLNE ORIGJINAL ME GOMA SHUM TE MIRA
RADIO CD NAVI
PASHQYRE ELEKTRONIKE
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Ndrrim nuk bejm

SHPALLJET TJERA