TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1509 herë

Titulli : VW GOLF 2.0 TDI - DSG

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

- GOLF 6 - DSG
- MODELI HIGHLINE
- MOTORI 2.0 TDI - 140 PS
- VITI I PRODHIMIT 2009
- AUTOMATIK - TIPTRONIC + SPORT
- ULESET RECARO DHE ANTILLOP
- AMORTIZERAT SPORT
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA ME FELLNE TE REJA
- RADIO - CD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- POSEDON 2 QELESA
- REGJISTRIM 11 MUAJ

- TEL 044890738Polo . Audi . Golf . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot . Citroen

SHPALLJET TJERA