TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1620 herë

Titulli : VW Passat 1.9 tdi irixhistruar ne rks

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

shes passat 1.9 tdi 77 KV irixhistruar ne rks vetura posedon klim airbeg alarm abes esp shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit AutoStar per me shum 044 431 606
kiki

SHPALLJET TJERA