TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2357 herë

Titulli : VW GOLF 5 TDI 1.9 -05

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

SHES GOLF,5,, ,1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIM ,,ESP,BORDKOPJUTER,GJAMAT ME RRYM,PASQYRET ME RRYM,4 GOMA TE REJA ,,5 SHPEJTSI,,,FELLNE,,,REGJISTRIM 1 MUJ PER ME SHUM VETUR ESHT NE EMRIN TON PER KTHIMI TE NOTERI MRENA ORE PER MASHUM NE TEL044295430 ose VIBER +37744367828

SHPALLJET TJERA