TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 04:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1690 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK 92.000 km

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK i posa ardhur ne Kosove (me dogane te paguar).
VITI PRODHIMIT: DHJETOR/2012 (1 muaj 2013).
- ME HISTORI TE PLOTE
- GOMA TE REJA (800 EURO).
- STOP START SYSTEM
- KARRIGA ME NXEMJE
- NAVIGACION
- TEMPOMAT
- SENZORE SHIU
- SENZORE DRITE
- DRITA MJEGULLE
- 2 SD CARD (mp3, dvd),
- KOMANDA NE TIMON dhe shum e shum opsione tjera.

CMIMI 24500€ ME DOGAN, NDRRIME NUK BEJ.

GARANTOJ PER KILOMETRA DHE QE NUK KA PASUR NDONJE AKSIDENT, VETURA KA GARANCION KUDO NE EUROPE.

SHPALLJET TJERA