TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 08:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1056 herë

Titulli : Audi A4 1.9 Tdi 2006

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 210,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Audi A4 1.9 Tdi viti 2006 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe ëdhtë pa Doganë.

Km: 210.000 me libra të servisit

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA