TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 08:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 106 herë

Titulli : Shërbime Pastrimi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pastrim dhe Mirëmbajtje

Përshkrimi : XoXo Express ofronë sherbime të pastrimit në qytetin e Gjakovës.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA