TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 09:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 133 herë

Titulli : VW caddy 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet VW caddy 1.9 tdi i ardhur nga gjermnai homologimem e kryer pa dogan 4 dyer me 5 ulse per me shum info.: +38649355366 viber dhe 049355356

SHPALLJET TJERA