TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 23:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 118 herë

Titulli : Mercedes A class 1.7 CDI Avangarde automatik+triptonik

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 1.7 CDI

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

A class viti 2003 regjistrim deri 10.2016 eshte automatik+triptonik,klima,abs,asr,esp,4 gjama elektronik,pastqyre elektronike dhe me nxemje,felne alumine etj etj...eshte shum i mire flm per mire kuptim.

SHPALLJET TJERA