TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 16:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 190 herë

Titulli : Mercedes A class 1.7 CDI Avantgarde automatik+triptonik

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 170

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 1.7 CDI

Viti : 2003

Ekstra : Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë

Përshkrimi

A cllas avantgarde automatik+triptonik viti 2003 regjistrim deri 10.2016 eshte me klima,abs,esp,asr,4 gjama elektronike,pastqyre me rym dhe me nxemje,felna alumine etj...eshte shum i rruajtur flm per mire kuptim.

SHPALLJET TJERA