TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 09:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 565 herë

Titulli : Renault Megane 2010 1.9 dci

Çmimi : 6,999 €

Cmimi në zbritje : 6800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Renault Megane 1.9 dci
Viti 2010 130 ps
Navigation gps
Xenon bi xenon
Senzor shiu dritave parkingu
Liber servisit km original
155.000 rrypin e nderruar
170.000 i ka tani
Full extra model
Info tel 044 207 526 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA