TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.04.2016, Në orën: 23:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 461 herë

Titulli : kamionet t4 (1.9)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Përshkrimi : Shes kamioneten t4 (1.9) ne gjendje shum te mir dhe me qmim te volitshem, i sapoardhur nga gjermania

SHPALLJET TJERA