TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.04.2016, Në orën: 23:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 268 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : 1,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1987

Përshkrimi

Shitet Golf 2 1.6 diesel ne gjendje teknike te mire, felnne alumini,amortizera sport, i ruajtur siq shihet ne foto si dhe regjistrim deri ne tetor.

SHPALLJET TJERA