TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 08:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 589 herë

Titulli : Shes veturen Golf IV

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 247,532

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes veturen Golf IV tdi (DI) te kuqe, eshte ne gjendje te rregullt dhe me t'gjitha serviset e kryera me rregull si dhe rrypin e motorit e ka te ndrruar, regjistrim 7 muaj eshte 6 shpejtesi

SHPALLJET TJERA