TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 09:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1208 herë

Titulli : VW Polo 1.4 TDi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 179,000

Motori (kubik) : 1422

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes VW polo 1.4 tdi me dy te kuqe ne gjendje shum te mire teknike dhe optike Me gjitha serviset e kryme rregullish cdo 6000km.
Vetuta posedon:
Viti 2001 - TDi - 1.4 - 55 KW 75 Ps
Shpenzime shum te vogla
Klime/AC
Airbage
Timon Hidraulik (i levizshem)
Centrall(mbyllje)
2 clesa + 1 plastik
Abs
Xenon
Gjama Elektronik
Pasqyra elektrike
diqe 14/Goma M+S
Kasetofon Kenwood

SHPALLJET TJERA