TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 14:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1006 herë

Titulli : BMW

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 155,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

BMW X5
Sport Pocet
Automatik
Naft
Viti 2008
Shitet me marveshje si dhe bej ndrrim me banes ne Pr

SHPALLJET TJERA