TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 15:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 269 herë

Titulli : makin per auto larje

Çmimi : 450 €

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : makina punon shum mir e kemi perdor shum pak per nevoja te servisit makina e auto larjes posedon edhe uj te nxeht per dimen dhe punon shum mir qmim osht i diskutushem

SHPALLJET TJERA