TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 17:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 586 herë

Titulli : Rover 25 viti 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Rover 25

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES

ROVER 25 VITI 2004

1.4 BENZIN

REGJISTRIM DERI ME 29.01.2017

NUK ESHT HIPOTEK

AIR BAG

ABS

KLIM

XHAMA DHE PASQYRE ELEKTRONIKE

RADIO CD KENWOOD

NUK ESHT HIPOTEK

SHPALLJET TJERA