TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.04.2016, Në orën: 20:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 128 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes gollf 2 ne gjendje te mir dhe ka regjistrim 10 muaj dhe osht 1.6 dizell i thjesht osht Kate dyr i bardh

SHPALLJET TJERA