TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 12:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 260 herë

Titulli : Shes lavatriqen Bosch larse dhe tharse

Çmimi : 70 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Makina punon mire

SHPALLJET TJERA