TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 13:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 179 herë

Titulli : MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK AVANGARD 2009

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 19,999

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK AVANGARD

VETURA POSEDON
•Klimatronik ne funksion
•Abs
•ESP
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand +2 QELSA
•Bordkompjuter
•Tempomat
•Komanda te bordkompjuterit ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Ulset shume te pasterta me nxemje
•Audio sistem shume te mire
•4 gjamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Dritat me ndezje automatike
•Drita te mjegulles
•7 + R shpejtesi

I servisuar komplet ulje filtera dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Vetura eshte ngjendje ekstra te mire
Pa asnje verejtje te mundshme
Punon ekstra te mire dhe me hargjime teper te vogla
Shume i pastert ne enterier dhe te pademtuar
I rujjtun ne pamjen e jashtme pa verejtje
Veture familjare dhe me gjendje ekstra te mire
Nuk eshte ne hipoteke,perkthimi behet menjehere
Shume i sigurte!

SHPALLJET TJERA