TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 14:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2853 herë

Titulli : BMW X5 3.0 MODIFIKANT 2004

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

shitet bmw x5 3.0 automatik tiptronik , vetura eshte 2004 dhe posedon : cenzora para dhe pas , karriket memorje , karriket me nxemje para dhe pas , bordkompjuter , navi , tv , cd shanzher , tempomat , shiber , dritaret me rrym dhe me nxemje ,dy qelsa dhe liber te servisit , regjistrim deri me 04.05.2016 ,
Veturen mundeni ta dergoni per kontroll ku te doni, ska asnej defekt teknin qoft nr motorr , ne ndrrues te shpejtsive , apo ne trap , perkthimi behet menjeher , hipotek nuk eshte dhe ndrrim nuk bej.

SHPALLJET TJERA