TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 15:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2143 herë

Titulli : Audi A4 Tdi 2.0 2009

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes Audi A4 disel 2.0 tdi e doganuar e regjistruar rks 10 muj ne gjendje shum te mir e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht me km te garantura me liber servisi me servise te kryer vetura osht pa as ni vrejtje posedon klim abs esp bord compjuter pulla ne vollon karrikat me nxemje zenzor parkingu dritat lled alo fellga shum te mira me 4 gomat e reja vetura osht pa vrejtje

Bejme edhe ndrrim
TEL:044384276
VIB:+37744384276

SHPALLJET TJERA