TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 15:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 188 herë

Titulli : bej jailbreak per iphone dhe incizimin e thirrjeve

Çmimi : 10 €

Kategoria : Pjesë për celularë & tablet

Përshkrimi : Bëjë jailbreak te gjitha llojet e iphonev per vetem 10 euro
edhe instalimin e tweaks e shum sende tjera
po ashtu mundesoj incizimin e thirrjeve ne iphone

per me shum mund te me kontaktoni edhe ne viber
+38649442550

SHPALLJET TJERA