TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.05.2016, Në orën: 21:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2712 herë

Titulli : golf 6 2.0 tdi urgjent

Çmimi : 9,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,500

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

golfi esht ne gjendje te mir teknike edhe optike posedon klimatronik dy zonale senzora para dhe mrapa enterierin e rujtun shum etj

SHPALLJET TJERA