TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.05.2016, Në orën: 15:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 456 herë

Titulli : Alfa Romeo 147

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo 147

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1.6 benxin

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes alfa rome ne gjendhe shum te mir i rujtun shum si brenda ashtu dhe jasht eshte i rregullun extra bej edhe ndrrim

SHPALLJET TJERA