TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.05.2016, Në orën: 15:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 626 herë

Titulli : dyer per garazha

Çmimi : 100 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Shes dyer per garazha , dyert jane te metalit me dimensione 3m gjeresi dhe 2.10m lartesi , jane ne gjendje te rregullt me qmim shum te volitshem 100€

SHPALLJET TJERA