TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.05.2016, Në orën: 19:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1003 herë

Titulli : Polo

Çmimi : 6,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2007

Përshkrimi

Polo 1.4 dizel karriga nxemje senzor mbrapa bord computer tempomat vetura eshte shume e rujtne si mbrenda dhe jashte

SHPALLJET TJERA