TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.05.2016, Në orën: 21:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1671 herë

Titulli : MERCEDES S 320 CDI -04

Çmimi : 12,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2004

Përshkrimi

MERCEDES S320 CDI,
MOTORI 3.2 CDI (Diesel),
195 000 KM TE KALUARA 
REGJISTRIM RKS (I DOGANUAR),
REGJISTRIM DERI ME 30.10.2016
VITI I PRODHIMIT 2004 ,
AUTOMATIK -TIPTRONIK
TEMPOMAT
KLIM-KLIMATRONIK
NAVIGACION,
FELLNE ALUMINI 
RADIO,CD, DVD
SENZOR PARKINGU PARA MRAPA
HAPJEN E DYERVE ME TELEKOMAND,
DYERT MSHELEN VET SI TE AFROHEN AFER
ESP,
ABS,
SERVO (HIDRAULIK),
AIRBAG,
XHAMAT ELEKTRONIK,
TIMONI LEVIZES (LART - POSHTE),
PASQYRET ME RRYME DHE ME NXEMJE,
ETJ.

Nderrim i mundeshem


Kontakti:
044140901

SHPALLJET TJERA