TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.05.2016, Në orën: 23:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 663 herë

Titulli : Shitet banesa

Çmimi : 740 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 84m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore

Përshkrimi : PRIVATESI E VEQANTE
-NGROHJA QENDRORE 24H
-FURNIZIM ME UJE 24H
-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)
-SHKALLET GRANIT KLASIT I
-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I
-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK
-DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW
-ASHENSOR: HYMERI & KLEMAN
Leje ndertimi
- Ashensor modern
- Siperfaqe gjelberuese
- Parking nèntokèsor dhe rrugorè
- Izolim me fasadè termike
- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè
- Rezervuare uji
- Sistem per shuarjen e zjarrit
- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè
- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo
- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m²
- Dyer te blinduara qeliku
- Shteg biqikletash
- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...
Telefon 044808011

SHPALLJET TJERA