TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.05.2016, Në orën: 11:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 71 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen e re luksoze

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 55m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen e re luksoze te Varri i Rugoves.
Banesa eshte e mobiluar dhe e pabanuar deri tasht.

Ka sallon, kuzhine, dhome gjumi, terrase, banjo dhe garazhden.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA