TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.05.2016, Në orën: 19:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 105 herë

Titulli : Skoda Fabia

Çmimi : 3,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Skoda Fabia

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 235,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Skoda Fabia 1.4 benzin 16v me 101 PS. Viti i prodhimit 2000, skoda permban 235 000 km te sakta me liber e ardhur nga CH, posedon Klime, nxemje ne karriga, xhama elektronik fellne, goma te veres dhe dimrit, rrypin dhembzor te ndrrum, ne gjendje plotesisht shume i rujtun.
boj ndrrim me BMW nese me konvenon.
Cmimi 3350

SHPALLJET TJERA