TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 4.05.2016, Në orën: 21:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1646 herë

Titulli : Shitet

Çmimi : 8,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes golf 5 ne gjendje shume te shkelqyer, pa snje nevoje investimi, regjistrim gati nje vit te plote, lekur brenda., tv, navi te madhe, shanzher muzike, felne dhe goma te reja si te veres ashtu dhe te dimrit 18-she, me nje fjale vetura osht tip top pa pase nevoje per naj investim... Perkthim i menjehershem...

SHPALLJET TJERA