TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.05.2016, Në orën: 21:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4675 herë

Titulli : Samsung S6 EDGE 64GB GOLD

Çmimi : 500 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Samsung S6 EDGE 64GB GOLD telefoni eshte ne gjendje te rregullt osht i ardhun nga Gjermani osht Full Unlock ka kapacitet 64Gb dhe ngjyre GOLD, osht i perdoren vetem 3 muaj.

SHPALLJET TJERA