TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.05.2016, Në orën: 21:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 111 herë

Titulli : lokalin me qira

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Depo

Përshkrimi : Leshoj lokalin me qira si dhe osht i pershtatsum per depo sepse ka sigurim 24 or dhe kamera 100metra katror

SHPALLJET TJERA