TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.05.2016, Në orën: 22:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 368 herë

Titulli : Hotel Fenix

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 1300m2

Ekstra : Kondicioner

Përshkrimi : Shitet ose nderrohet , Gjendet tek xhamia e Llapit ne Prishtin , 1300m2 , 7kate , 11 dhoma 6 apartmane , restorant , pordrum , nxemje qendrore ne dysheme , lift , , tarasa ne maje te objektit,ka parking i rregulluar pa mobilje.Bejm nje sasi kopenzimi dhe para . Kontaktoni ne viber +37744193099 ose ne tel 049869159

SHPALLJET TJERA