TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.05.2016, Në orën: 09:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1282 herë

Titulli : suzuki gsx r 750

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : ne gjendje perfekte 15.000 km i doganua dhe homologuar extra:Led..ngjyra gold..

SHPALLJET TJERA