TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.05.2016, Në orën: 12:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 761 herë

Titulli : Shiten 5 ari truall Emshir (Kalabri)

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shitet parcela ne Emshir me 5 ari truall
Trualli posedon infrastruktur komplete : Rruge, ujesjellesin, kanalizim, rryme.
Trualli eshte ne emrin tim dhe mund te perkthehet menjehere


Qmimi 7500 euro/ari

Qmimi i diskutushem

SHPALLJET TJERA