TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.05.2016, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 372 herë

Titulli : (SHITET)Shes shtepine 2+1 kate ne Kodren e Trimave, Rr Carraleva mrapa shkolles Asim Vokshi

Çmimi : 75,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 310m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 3

Mobilimi : Po

Ekstra : Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" shet shtepine ne lagjen Kodra e Trimave te Prishtines. Shtepia gjendet ne rrugen Carraleva mrapa shkolles fillore "Asim Vokshi".
Shtepia eshte e renovuar dhe e gatshme per banim. Posedon 2kate dhe podrumin ka gjithsej 2ari e 6metra hapsire. Dokumentacioni i rregullt me flete poseduese dhe gjithqka tjeter.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA