TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 5.05.2016, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 185 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera Garsonjerken ne Dardani

Çmimi : 160 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 30m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera Garsonjerken ne Dardani te Bashkesia Lokale.
Banesa gjendet ne katin e 2-te.
Ka sallon dhe kuzhine, banjo, terrase.
Na kontaktoni:

+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA