TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.05.2016, Në orën: 18:19 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4880 herë

Titulli : Iphone 6 16gb me gjendje te rregullt i ri boj ndrrim

Çmimi : 430 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Iphoni eshe 1jav i perdorun. Shes dhe boj ndrrim nr viber
+37744721997

SHPALLJET TJERA