TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.05.2016, Në orën: 18:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 220 herë

Titulli : telekomandus

Çmimi : 15 €

Kategoria : Pjesë për kompjuterë & tablet

Përshkrimi : eshte paisje e cila mundeson komandimim dhe ndrrimin e faqeeve te powepointit dhe programeve multimediale te pc gjate prezantimit. largsia per komandim eshte 10M ndersa laseri e rrok largesi mbi 100M. i pershtatshem per mesimdhenes, ligjerues Autoshkollave, kursev te ndryshme, prezantuesve te projekteve etj. shum i leht per perdorim dhe i thjesht sasi e limituar te interesuarit munden te kontaktoni ne viber apo whatsapp. +38649322

SHPALLJET TJERA