TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.05.2016, Në orën: 19:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 326 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne lagjen Tasligje

Çmimi : 150 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 70m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera katin e shtepise ne lagjen Tasligje.
Ka hyrje te veqante dhe eshte e gatshme per banim.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA